In conformitate cu prevederile:

• OUG nr.34/2017;
  • Procedura de selectie a partenerilor in cadrul Programului "Dezvoltare locala, reducerea saraciei si cresterea incluziunii romilor" finantat prin Granturile SEE si Norvegiene 2014 - 2021, APELUL NR.4 "DEZVOLTARE LOCALA".

Primaria Trusesti anunta intentia de selectie a partenerului/partenerilor din mediu privat in vederea depunerii unei cereri de finantare pentru implementarea unui proiect, incepand cu data de 13.01.2020:

Programul de finantare : Program "Dezvoltare locala, reducerea saraciei si cresterea incluziunii romilor"  finantat prin Granturile SEE si Norvegiene 2014 - 2021

Apelul de Proiecte : nr.4 "Dezvoltare locala"

Titlul proiectului : "ACCES - actional in comunitate pentru combaterea excluziunii sociale prin servicii intergrate pentru persoane varstnice si familiile vulnerabile din comuna Trusesti, judetul Botosani"

Pentru a vedea "Anuntul de intentie selectie parteneri privati" complet cititi aici.